Katri Teller kogemuslugu

Medemise klient olen olnud juba alates aastast 2006 ehk 15 aastat!
Nooremana tegin erinevaid laserprotseduure – eemaldasin pigmendilaike, tegin näole kerget happekoorimist ja samuti ka erinevate piirkondade laserepilatsiooni. Kuna päikesekaitsekreemiga polnud mu suhted kõige paremad, siis paar aastat tagasi said näolt eemaldatud väga pirakad pigmendilaigud – nägin enne seda välja nagu pruun-valge maakaart ja kasutasin jumestuskreemi oma näonaha peitmiseks. Medemises olen teinud ka mesoteraapiat ja ilusüste, millega alustasin umbes 3 aastat tagasi.
Sel aastal oli prioriteediks näonaha kvaliteedi tõstmine. Mul on üsna suured poorid (eriti põskedel), väiksemaid pigmendilaike üle näo, naha ebatasasusi ning ka mõned nähtavad kapillaarid. Eelnevalt olen teinud küll mesoteraapiat ja biorevitalisatsiooni ning kuigi need on super protseduurid näo niisutamiseks, siis pindmise tekstuuri ja nahatooni muresid nad siiski ei lahenda.
Medemises soovitati mulle konsultatsioonis komplekset protseduuride paketti fotofraxpeel mis kombineerib IPL valgusravifraktsionaalse laserlihvimise ja keemilise koorimise. Nende kombinatsioon parandab nii nahatekstuuri- kui tooni ehk lühidalt on suunatud kõikidele minu muredele!
Protseduur oli täpselt selline, nagu lubatud – tõhus! Mind hoiatati, et protseduur võib kohati olla veidi ebamugav, kuid tänapäeva masinad on väga palju leebemad kui need, mida sain tunda 15 aastat tagasi. Samuti puhuti mulle protseduuri ajal näole külma õhku, mis aitas suurepärastelt. Kokkuvõttes oli kõik väga okei ja hästi talutav ning igati oma tulemust väärt! Protseduuri teostas mulle Liisa Raudmets, kes on Medemise kuldvara – käisin Liisa juures juba aastaid tagasi ning on hämmastav, kui palju teadmisi (ja ka kogemust!) sellel spetsialistil on erinevate nahamurede korral. Tegemist on kindlasti oma ala andunud fänni ja pühendunud tegijaga, kelle soovitusi usaldan kinnisilmi.
Esimesed paar päeva pärast protseduuri oli nägu pisut paistes ning seejärel nägin näol mõnes kohas õrnalt laseri täpilist mustrit. Näonahk tundus kuiv ja kasutasin selle leevendamiseks mulle spetsiaalselt soovitatud kreemi, mis selle mure kenasti lahendas. Kui oleksin kasutanud meiki, siis mõni päev peale protseduuri ei oleks keegi aru saanud, et ma midagi teinud olen. Taastumine oli kerge ning tumedate pigmenditäppide pinnaletulek näonahal tegi head meelt, kuna teadsin, et järgmiseks nad lihtsalt haihtuvad. Täna on protseduurist möödas umbes kuu aega ning olen tulemusega megarahul – näonahk on palju ilusam ja klaarim.

Võiksin isegi öelda, et nüüd, neljakümneselt, on mu nahk lausa parem, kui kunagi varem!

 

Loomulikult olen teinud tööd ka oma elustiiliga, ehk ma söön vähem magusat, magan hästi ei tarbi liialt ka alkoholi, kuid antud protseduur on pannud i-le võimsa täpi! Fotofraxpeel saab kindlasti olema minu jaoks asi, mida vajadusel hea meelega kordan ning samal ajal teen oma parima, et nägu päikese eest hoida ning kasutada õigeid hooldusvahendeid.

Kui mõtlen ilukliinikute peale, siis on Medemis alati olnud minu valik nr. 1 ning lausa ilukliiniku sünonüümiks! Minu jaoks on oluline, et ma usaldaksin oma näo vaid parimate spetsialistide kätesse ning seda nad Medemises kindlasti ka on.