Medemis - ilu, rahulolu ja emotsionaalne heaolu ühes kohas.

Medemise nahakliinikus on meie soov parandada inimeste naha tervist ja nende elukvaliteeti. Usume, et terve ja ilus nahk kuulub kõigile ja on enesekindluse ja edu alus.

Tutvu spetsialistidega

Terve ja ilus nahk kuulub kõigile.

Meie visioon on olla Eesti parim esteetilise dermatoloogia kliinik. Seda visiooni toetab Medemises koondunud parimad esteetilise dermatoloogia spetsialistid, parimad oskused ja teadmised ning kõige kaasaegsemad ja efektiivsemad tehnoloogiad.

Terviklik lähenemine tagab parimad tulemused.

Üheskoos aitame inimestel vabaneda nahaprobleemidest ja ilumuredest kasutades terviklikku lähenemist patsiendile kombineerides parimaid teadmisi ja tehnoloogiaid. Arstid ja õed teevad koostööd ning määravad patsiendile parima raviplaani – alates diagnoosist kuni protseduuride ja koduse järelhoolduseni.

Imed ei juhtu.
— Neid tehakse.

Medemis Clinic pakub ilu- ja naharavi protseduure erinevatele probleemidele – IPL ja laserravi protseduurid, keemiline koorimine, ilusüstid (sh täitesüstid, botuliinisüstid jt nahka niisutavad ja noorendavad süsteprotseduurid), fotoepilatsioon, plastikakirurgia ja palju muud. Meie eesmärk on, et meie töö tulemusena tunneb klient end tervema, enesekindlama ja õnnelikumana.

Protseduure teostavad vaid meditsiiniharidusega õed ja arstid. Kõik kasutatavad protseduurid ja aparaadid on heaks kiidetud Ameerika FDA (Food and Drug Adminstration) ja Euroopa Liidu Meditsiiniameti poolt. Kehtiv Terviseameti luba nr L03701.
Tutvu teenustega

Missioon

Medemis missiooniks on pakkuda kõrgekvaliteedilist tervishoiuteenust, mis rõhutab inimeste ilu ja heaolu. Me pühendume igapäevaselt sellele, et aidata meie patsientidel tunda end paremini ning tuua neile rahulolu ja emotsionaalset rõõmu nende tervise eest hoolitsemisel.

Visioon

Medemis visiooniks on olla eelistatud sihtkoht inimestele, kes otsivad mitmekülgseid ilu- ja tervishoiuteenuseid, mis on südamest tulevad ja mõeldud nende emotsionaalse heaolu parandamiseks. Me soovime saavutada tipptasemel tulemusi ning olla tervishoiu innovatsiooni liidriks Eestis ja väljaspool.

Meie meeskond

Liitu sooduspakkumiste uudiskirjadega

Kinkekaart

Isikupärastatud teenused kingivad pikaajalist rõõmu.
Vaata kinkekaarte