Loomulik lähenemine ilusüstidele

Enamik kliente tulles süsteprotseduurile soovivad lahti saada mõnest kimbutavast murest, mis peeglisse otsa vaadates silma torkab, kuid lahendust pakkuda jääb spetsialisti tööks. Probleemi lahendusel keskendub enamik mittekirurgilisi protseduure ühele näopiirkonnale, mis võib viia tasakaalustamata lõpptulemusele ja rikkuda loomuliku ilmet. Sotsiaalmeedias oleme tihti kohanud näiteks ülisiledaid otsmikuid, mis ei sobi kokku ülejäänud vananeva nahaga. Samuti ei ole harvaesinev pilt ülesüstitud huultest, mis on näoproportsioonid tasakaalust kaugele viinud. See mittevastavus korrigeeritud piirkonna ja ülejäänud näo vahel jätab patsiendile sageli pigem ebaloomuliku lõpptulemuse.

Selle asemel, et ravida erinevaid näopiirkondi eraldi, seisneb Medemise spetsialistide eesmärk näo kui terviku käsitlemises. Spetsialist hindab kõigepealt patsiendi näo anatoomia iseärasusi ja seejärel konkreetseid piirkondi eraldi. Parimate tulemuste saladus peitub botuliinisüstide ja täiteainete õige kombinatsiooni õiges kohas kasutamises.

Loomuliku näokuju taastamise võtmepiirkondadeks on otsaesine ja kulmud, põseluud ja lõuajoon, sealhulgas lõug. Neid käsitletakse alati koos, kuna ühe ravimine mõjutab ka teise välimust. Näiteks lõua korrigeerimine parandab põsesarnade välimust ja vastupidi. Kõige nõrgemat näopiirkonda käsitletakse alati lähenemisviisiga „vähem on rohkem”, kuna hiljem on palju lihtsam teha parandusi, kui ülesüstitud piirkondi parandada.

Lõpptulemus nende protseduuride kombinatsioonil on värskem ja nooruslikum välimus, ilma “šabloonnägude” tegemise eesmärgita. Patsiendid lahkuvad värskena, tunnevad end enesekindlamalt ja mis kõige tähtsam – loomuliku välimusega.

Spetsialisti hoolikas valik on esmatähtis

Ei tasu karta süstimist, tasub karta vale spetsialisti juures protseduuri tegemist. Spetsialisti valik on ülimalt oluline, sest tegu ei ole lihtsa “skeemi järgi” süstimisega. Täitesüstide ja botuliinisüstide teostamisel peab spetsialist arvestama väga oluliste detailidega: näo anatoomiaga, naha kvaliteediga ja miimikaga ning lähenema süstimisele kunstiliselt. Kvalifitseeritud spetsialisti eesmärk on inimese näojoonte tasakaalustamine, loomuliku ilu rõhutamine ja näojoonte moonutamise vältimine.

Kui valid endale spetsialisti, siis küsi konsultatsiooni käigus endalt:

  • Kas sinu spetsialistil on sarnane filosoofia eelnimetatule?
  • Kas spetsialisti välimus tundub sulle loomulik?
  • Kas oled teadlik spetsialisti haridustasemest? Koolitustest?
  • Kas saad vastuseid igale oma küsimusele?
  • Kas tunned, et koht, kus protseduuri teostatakse on puhas ja turvaline?
  • Kas sul tekib kindlustunne, et ükskõik, mis mure sul tekib, siis saad sellest kohast abi?

Ole valmis, et kvalifitseeritud spetsialist võib öelda sulle “ei” või pakkuda näiteks vana täitesüsti lahustamist. Medemise kliiniku spetsialistide üheks oluliseks eesmärgiks on olla kliendiga aus. Täite– või botuliinisüstide tegemisel peavad säilima inimese loomulik näo proportsioon ning miimika. Kui eelnimetatud protseduuridega on see võimatu, siis spetsialist keeldub süstimisest.

Oleme inspireeritud süstimismaalmas tipptegija dr. Steve Harrise “ütle ei näo moondumisele” ja “vähem on rohkem” filosoofiast. Inimese loomuliku anatoomia mõistmine ja austamine on Medemise spetsialistide olulised tõekspidamised.

Oleme oma professionaalseid oskusi ka pidevalt tugevdanud dr. Harrise käe all õppimisel.

Ilu peitub lihtsuses

Igaüks meist on sündinud omapärasena ja ainulaadsena. Ei tasu trende taga ajada ja seeläbi kaotada oma individuaalsust. Väärikas vananemine ei tähenda liikumatut või ülemääraselt volüümikat nägu. Mõeldes ütlusele “väärikas vananemine” võiks endale ette kujutada värsket ja loomuliku ilmet, kus esineb nii mõni naerukorts või peenikesed kurrud, kuid naha kvaliteet on heal tasemel ja peeglisse vaadates paistab niisutatud, särav nahk ja enesekindel pilk.

Spetsialisti jõus on ettevaatlikult taastada kadunud volüümi nahas, vähendada mõni näo asümmeetria, teha kortsud vähem märgatavaks ja seeläbi tekitada kliendil heaolutunnet. Kuid kõik eelnev peab toimuma väga delikaatsel moel, pigem toetades looduse poolt antut. Teised ei pea märkama, et miskit süstitud on! Nägu ei pea jääma võõraks ja oluline ei ole, et me kõik ühtemoodi välja näeksime, vaid see, et oleksime erilised oma unikaalsusega.