Naha vundament korda

Püsiklientide lemmikprotseduur – fotonoorendus

Aastatega on fotonoorendus meie klientide südamed võitnud, sest tegu on efektiivse protseduuriga, mis sobib erinevate nahaprobleemide korral. Oleme esimene kliinik Eestis, kes seda protseduuri pakkuma hakkas ning nende aastate jooksul on meie spetsialistid kogunud väga palju teadmisi erinevatelt koolitustelt nii Eestis kui ka välismaal. Oleme õppinud erinevate maailma tipptegijate käe all.  Mitmed koolitused on läbi viinud  Itaalia professor  dr Leonardo Marini, kes on loonud ka innovaatilise protseduuri fotopeel, mis on kombinatsioon fotonoorendusest ning keemilisest koorimisest. 2021 aastal pälvis Fotopeel protseduur Anne ja Stiili ilulemmiku auhinna ning 2022 aastal sai fotonoorendus aegumatu lemmiku tiitli.

 

Kellele on fotonoorendus mõeldud?

Fotonoorendus on sobilik nii punetuse, pigmendi ning akne korral, kuid on ideaalne protseduur ka lihtsalt naha turgutamiseks ja vananemise ennetamiseks. Soovitame fotonoorendust teha näole, kaelale ja dekolteele.

Nahk vajab järjepidevat hoolt ning fotonoorendus on hea valik esimeseks protseduuriks, sest see  aitab muuta nahka klaarimaks vähendades fotokahjustusi ja parandes naha  tekstuuri. Protseduuri järgselt on nahk säravam ning nahatoon ühtlasem! Juhul kui klienti jääb pele protseduuri  midagi häirima, siis saame keskenduda igale murele individuaalselt ning vajadusel kombineerida erinevaid protseduure.

 

Kasuta ära pimedat aega

Hetkel on väga hea aeg protseduuri teostada, sest päikesekiirgust on vähe ning on kergem ennast kaitsta. Samuti on ka piisavalt aega, et vastavalt probleemile vajadusel jätkata IPL kuuriga.

Protseduur muudab naha paariks nädalaks päikesele vastuvõtlikumaks ja seepärast on SPF 30-50 päikesekaitsekreemi kasutamine eriti oluline. Seda tuleks kanda nahale iga päev ja vajadusel päeva jooksul korrata.

Päiksepaistelisse sihtkonda reisides ajasta protseduur nii, et jääks paar nädalat vahet enne ja pärast reisi.

 

Vajadusel alusta konsultatsioonist!

Kui tekib lisaküsimusi või mõtled, et kas protseduur on ikka Sulle sobilik, siis ootame alati enda juurde konsultatsioonile.  Spetsialist vaatab näonaha üle ja annab soovitusi ka koduhoolduseks ja aitab mõelda, mis protseduure oleks hea kombineerida ja  oleks just Sulle kõige efektiivsemad. Kohapeal räägime ka täpsemalt üle kõik protseduuriga seonduva.

 

Meelespea enne protseduurile tulemist:

  • Me ei teosta protseduuri antibiootikumravi ajal, viimasest ravimi võtmisest peab olema möödunud 2 nädalat.
  • Retinooli vms aktiivainet sisaldava kreemi kasutamine lõpetada 3 päeva enne protseduurile tulekut. Jätkata kasutamist kui nahk on protseduurist taastunud.
  • Ravi ei saa teostada päevitunud, pruunile nahale. Päevitamisest peab olema möödunud vähemalt 2-4 nädalat, olenevalt nahatoonist. Samuti ei tohi kasutada isepruunistavaid kreeme 2 nädalat enne protseduuri.
  • Raseduse ja imetamise ajal protseduuri ei teostata.
  • 2 nädala jooksul ei tohi käia saunas ja basseinis
  • Vastunäidustusteks on onkoloogilised haigused, kroonilised põletikud kehas, keloidarmid, aktiivne herpes, värskelt päevitunud nahk, melasma, epilepsia.