Laser- ja fotoepilatsiooni ABC

Tänapäeva kiire elutempo juures on inimeste jaoks tähtsal kohal mugavus. Just seetõttu on foto- ja laserepilatsioon paljude seas hinnatud, sest tegu on kiire, efektiivse ning ohutu protseduuriga. Aastatepikkune kogemus näitab, et foto- ja laserepilatsioon parandab elukvaliteeti silmnähtavalt.

Protseduurist

Karvade eemaldamine foto- või laserepilatsiooniga on hästi talutav ning kiire protseduur. Foto- või laserimpulss neeldub karvasibulas, mille tulemusena karvasibul hävineb ja see karv sinna enam tagasi ei kasva. Sõltuvalt töödeldava tsooni pinnast võib protseduur võtta aega 5 kuni 40 minutit. Selleks, et protseduur oleks maksimaalselt valutu, kasutame samal ajal spetsiaalset jahutussüsteemi.

Pärast igat laserepileerimist kasvab tagasi märkimisväärselt vähem karvu. Kuna karvad kasvavad kolmes faasis ja epilatsioon toimib ainult karva aktiivses kasvufaasis, on soovitud tulemuse saavutamiseks vaja teha kokku keskmiselt 4-8 protseduuri iga 6 nädala tagant, et mõju avalduks kõikides faasides karvadele. Vajalike protseduuride arv on individuaalne ning sõltub nahatüübist ja karvade struktuurist. Samuti kliendi vanusest, soost ning hormonaalsest seisundist.

Kellele protseduur sobib?

Foto- ja laserepilatsioon on populaarne nii naiste kui ka meeste seas, kes soovivad eemaldada soovimatuid karvu nii näol kui kehal. Samuti teostame protseduuri noorukitele.

Protseduuri ei saa kahjuks teostada heledate, punaste ja hallide karvade puhul, kuna protseduur ei ole efektiivne, kui karvas puudub pigment.

Vastunäidustusteks on ka onkoloogilised haigused, kroonilised põletikud kehas, keloidarmid, aktiivne herpes, värskelt päevitunud nahk, epilepsia, rasedus ning imetamine.

Investeering tulevikku

Kui alguses võib olla ühe protseduuri hind natukene ehmatav, siis tegelikult on see nii ajaliselt kui ka rahaliselt suur võit. Kuuri läbides, ei pea kulutama enam raha raseerimisvahenditele ega vahatamisele ning saad säästa mõnusalt aega. Samuti ei tee enam muret sissekasvanud karvad ega ärritunud nahk. Tulemuse hoidmiseks tuleb lihtsalt aegajalt protseduuri korrata, kuid on ka neid kliente, kes saavutavad ühe kuuriga väga hea tulemuse aastateks.

Laseril ja laseril on vahe!

Laserepilatsioon kogub üha rohkem populaarsust ja sellega kaasneb üha rohkem tegijaid turul, kes pakuvad teenust väga soodsa hinnaga. Laseril ja laseril on aga vahe ning soodne hind ei pruugi tähendada sama kvaliteeti.

Tihti odavamad laserid on mõeldud ilusalongides kasutamiseks ja ei too sama tõhusaid tulemusi. Võimalik, et karvadest priiks saamiseks peab odavamal protseduuril hoopis palju rohkem kordi käima ning on võimalus, et tulemust ei tule üldse.

Medemises  on kasutusel seadmed, mida tohivad kasutada vaid meditsiinilise haridusega spetsialistid, kes on läbinud vastavad koolitused ning omavad pikaajalist kogemust. Tugevamate võimsuste abil saavutame paremad tulemused kiiremini.

Alati tuleb kontrollida, kuhu ja kelle juurde minna. Algne odav hind võib tunduda ahvatlev, kuid pikaajaliselt kahjuks kasutu ja ohtlik, kui seadmed ei vasta nõuetele.

Mida enne protseduuri meeles pidada?
  • Viimasest päevitamisest peab möödas olema vähemalt 2 nädalat. Samuti tuleb hoiduda isepruunistuvatest kreemidest.
  • Töödeldaval piirkonnal ei tohi olla tätoveeringuid.
  • Me ei teosta protseduuri antibiootikumravi ajal.
  • Piirkond peab olema raseeritud!
  • Vähemalt 4 nädalat peab olema möödas karvade vahatamisest või kitkumisest