Vladi punetuse ravi kogemus

Juba väga varajasest noorest east olen ma kahte asja enda kohta vihanud – oma hambaid ja punetust. Mu nägu muutus punaseks lihtsalt niisama. Nahk reageeris absoluutselt kõigele, alustades nahahooldustoodetest kuni temperatuuri, UV kiirguse, alkoholi, kohvi ehk reaalselt kõigele. Saun? Suur viga. Väga suur.

See on mõjutanud mu enesekindlust nii palju, et kuni tänase päevani ma vihkasin pildi peale jäämist üritustel. Ma tundsin end ülimalt ebakindlalt kuskil avalikult. Arvestades, et oma näo näitamine erinevatel üritustel on osa mu tööst, siis punetus on mõjunud negatiivselt ka mu tööle.

Midagi muud enam ei aidanud

Olgugi, et olen veidi teadlikum kui keskmine eestlane, siis olin ikkagi täiesti segaduses, mida oma nahaga teha. Proovisin kibuvitsaõli sisaldavaid tooteid – halb mõte. Muidugi kõiksugu erinevaid punetuse tooteid, mis kokkuvõttes andsid mulle veel punetavama naha, nii et andsin alla ja leppisin oma murega.

Arsti juurde minna oli mul teatud hirm, ei tea täpselt küll miks. Õnneks tegin ikkagi veidi taustatööd ja alustasin koostööd Medemisega! IPL valgusravist konkreetselt polnud ma väga varem kuulnud. Laserprotseduuridest jah, aga ma ei olnud kindel, kas need minu nahale sobivad.

Kuidas protseduur möödus?

Konsultatsioonile tulles tundsin end kohe kergendatult. Ma sain kogu protsessist ülipõhjaliku ülevaate. Ma mäletan kui istusin seal veidi ärevil, kuid Liisa oli super – ta selgitas protseduuri tehnilist poolt, rääkis kuidas see käib ja tekitas väga mugava õhkkonna.

Rääkides teenindusest, siis ma ütlen lihtsalt seda. Kas olete vaadanud neid Korea vloge, kus inimesed lendavad Seouli, et teha erinevaid protseduure? Need videod, kus nad käivad väga peenetes kliinikutes toreda ja sõbraliku personaliga ja suurepärase atmosfääriga? Mul oli täpselt nii Medemises.

IPL punetuse ravi protseduur ise ei olnud valus ja kestis vaid 15 minutit või midagi sellist – vähemalt mina tundsin nii. See meenutas mulle nagu keegi oleks mu nahka näpistanud – mitte meeldiv, aga kindlasti mitte valus. Sellega harjub ruttu!

Tulemused pärast esimest protseduuri

Kui mulle öeldi, et ilmselt pärast esimest protseduuri pole veel väga midagi näha, olin ma mentaalselt valmistunud, et mul on ikka oma tavaline punane nägu, lihtsalt natuke heledam. See polnud üldse nii!

Mu punetus leevenes märgatavalt pärast esimest protseduuri. Mul oli natuke paistetust nagu arvatud, aga kohe kui see taandus oli mu näonaha toon märgatavalt ühtlasem. Ma lendasin Milanosse kohe pärast protseduuri, reaalselt järgmisel päeval ja ma mäletan iga päev ärkamist ja peegli ette jooksmist, et tulemust näha.

Senini pole see protseduur olnud lihtsalt järjekordne nahahooldus. Ma olen võidelnud oma nahaga terve elu. Medemises käies pärast protseduuri relax toas istudes tundsin nagu kivi oleks langenud südamelt – ma ei saa Medemist kunagi piisavalt tänada.

See protseduur andi mulle rohkem enesekindlust kui mul kunagi varem on olnud. Ma ei liialda – tunne peegli ette minnes ja lõpuks, LÕPUKS see mida ma seal näen, ma ei ole seda kunagi varem tundnud. Medemis tegi mulle kingituse, mille eest ma olen igavesti tänulik.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kui punetuse ravi hakkas sulle huvi pakkuma, siis tule meie nahaõe konsultatsioonile ja määrame sinu jaoks personaalse raviplaani.